سوالات متداول

 

 

 

راهنماکاربر گرامی، جهت استفاده بهینه از محصول خریداری‌شده و اطلاع کامل از قابلیت‌ها و نحوه به‌کارگیری محصول، لطفاً دفترچه‌ی راهنمای محصول را مطالعه کنید.

اگر در رابطه با محصول خریداری‌شده نیاز به اطلاعات بیشتری دارید، می‌توانید سؤالات متداول را بررسی و یا از طریق فرم ارائه‌شده سؤالات خود را با ما در میان بگذارید.

 

سؤالات متداول:

1- آیا می‌توانم با قلم توکا از سایر کتاب‌های ارائه‌شده توسط مجموعه توکا استفاده کنم؟

بله، برای این منظور کافی است فایل مربوط به کتاب‌های جدید را از بخش "به‌روزرسانی" وب‌سایت دانلود و به قلم خود منتقل کنید. برای توضیحات بیشتر به بخش "به‌روزرسانی" مراجعه کنید.

2- قلم را روی کتاب قرار می‌دهم ولی صدای مربوط به کتاب دیگری پخش می‌شود.

قبل از استفاده از هر کتاب، ابتدا جلد کتاب را به‌وسیله‌ی قلم انتخاب کنید. سپس می‌توانید از محتوای داخل کتاب به‌وسیله‌ی قلم استفاده کنید.

3- قلم پس از روشن شدن خودبه‌خود خاموش می‌شود.

باتری قلم شما خالی‌شده و نیاز به شارژ مجدد دارد. لطفاً با استفاده از کابل و شارژر تأمین‌شده در بسته محصول، باتری قلم را مجدداً شارژ کنید.

4- قلم یک کلمه را چند بار پشت سر هم و به‌صورت نیمه بیان می‌کند.

پس از انتخاب متن یا تصویر موردنظر، قلم را از روی کتاب بلند کنید تا قلم صدای متناظر با کلمه و یا متن انتخابی را پخش کند. اگر قلم را روی کتاب نگه‌دارید صدای موردنظر پشت سر هم و به‌صورت نامفهوم و نیمه پخش می‌شود.

5- برای استفاده از خدمات پس از فروش چه اقدامی باید انجام شود.

برای استفاده از خدمات پس از فروش حتماً قلم خود را از طریق وب‌سایت و یا از طریق دفاتر خدمات ثبت کنید. برای این منظور به شماره سریال دستگاه خود که بر روی بدنه قلم حک شده نیاز دارید. پس از ثبت، کافی است از طریق وب‌سایت و یا تلفن‌های تماس با دفاتر شرکت تماس بگیرید. مسئولین مربوطه شما را راهنمایی کنند.

6- آیا می‌توانم آهنگ‌های بیشتری غیر از آهنگ‌های موجود در حالت پخش MP3 به قلم خود اضافه کنم؟

بله، برای این منظور کافی است قلم خود را به‌وسیله‌ی کابل تأمین‌شده در بسته محصول به کامپیوتر متصل کنید. پس از شناسایی قلم توسط کامپیوتر می‌توانید وارد حافظه قلم شده و آهنگ‌های جدید را در پوشه MP3 کپی کنید.

7- آیا می‌توانم صداهای ضبط‌شده روی قلم در حالت recorder را بازیابی و یا از روی قلم حذف کنم؟

بله، برای این منظور کافی است قلم خود را به‌وسیله‌ی کابل تأمین‌شده در بسته محصول به کامپیوتر متصل کنید. پس از شناسایی قلم توسط کامپیوتر می‌توانید وارد حافظه قلم شده و فایل صداهای ضبط‌شده را از داخل پوشه recorder کپی و یا حذف کنید.

8- آیا با اضافه کردن حافظه جانبی، قلم همچنان فایل‌های روی حافظه اصلی دستگاه را می‌شناسد.

بله، قلم هر دو حافظه اصلی و جانبی را به‌طور همزمان شناسایی و فایل‌های موجود بر روی هر دو حافظه به‌طور همزمان قابل‌دسترسی و استفاده هستند.


 

فرم ارسال سوالات

نام نام خانوادگی


ایمیل 


سوال


کد امنیتی


Can't read the above security code? Refresh


ارسال